Taşınabilir Yemek Sonrası Şarjlı Ağız Duşu

Barkod : 8683985916348
Stok Kodu : NTL-0028
%0
1.499,00 TL
1.499,00 TL
s1.png (2 KB)
s2.png (2 KB)
s4.png (2 KB)

Sağlıklı Gülüşlerin Anahtarı

Yenilikçi Teknolojiyle Ağız Hijyeni Yeniden Tanımlanıyor: Neutron Taşınabilir Şarjlı Ağız Duşu, ağız hijyeninde dönüşüm sağlayan bir devrim sunuyor. Artık güçlü ve pratik çözümünüzle sağlıklı gülüşlerin tadını çıkarma zamanı.

  • Gelişmiş HydroFlow Performans

Güçlü su akışıyla, ağız ve diş aralarındaki yiyecek artıklarını, plakları ve bakterileri hızlı ve etkili bir şekilde temizler. 60 saniyede tamamlanmış bir ağız temizliği sağlar.  

 

  • Tartar Kontrolü ve Önleme

Güçlü su akışı, dişlerin arasındaki ve diş etleri çevresindeki plak birikimini temizlerken, düzenli kullanımıyla %99.9’a kadar tartar ve plak oluşumunu azaltır.

 

  • Ağız Hijyenini Destekleme

Sigara kullanımı, dental tedavi, kötü ağız hijyeni gibi problemlerden kaynaklanan ağız kokusuna son verir. Düzenli kullanım ile daha iyi bir ağız sağlığına kavuşmanızı sağlar.

 

  • Ayarlanabilir Su Basıncı

Farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak ayarlanabilir 4 farklı su basıncı özelliğine sahiptir. Bu sayede daha hassas veya daha güçlü bir temizlik gerektiren her türlü yemek sonrası kullanılabilir.

 

  • Diş Teli Uyumluluğu

Diş telleri kullananlar için vazgeçilmez bir yardımcı. Özel uç başlıkları veya ayarlanabilir su basıncı seçenekleri ile diş fırçası kullanılmayan durumlarda diş telleri arasındaki temizliği kolaylaştırır ve ağız hijyenini korurken rahatlık sağlar. Ortodontik tedavilerde doktorların önerisi.

 

  • Şarj Edilebilir ve Taşınabilir

Evde, iş yerinde, seyahatlerde, tatilde; her yerde ağız sağlığınız da artık sizinle. Kompakt tasarımı ve uzun ömürlü bataryası sayesinde istediğiniz yere taşınabilir.  

 

  • Dayanıklı, Şık ve Kolay

Banyo tezgahınıza şık bir Neutron dokunuşu. Tek bir tuşla çalışır ve su püskürtme hızını kontrol etmek için basılı tutmanız yeterlidir.  Dayanıklı ve gövde içinde sızdırmaz IPX7 hazne tasarımıyla uzun süreli kullanım için güvenilirlik sağlar ve sızıntı endişesi olmadan rahat bir kullanım deneyimi sunar.

 

Etkili temizlik sağlayan güçlü HydroFlow teknolojisi ile tartarla savaşırken, taşınabilir tasarımıyla her an taze bir nefes ve mükemmel bir gülümseme sizinle!

 

Teknik Özellikler:

·        Model No: NTL-DC-12BP

·        Renk: Beyaz

·        Başlık: 2 Adet Standart Jet Başlık

·        Su Haznesi Hacmi: 300 ml

·        Şarj Kablosu: Type-C

·        Su Geçirmezlik Oranı: IPX7

·        Batarya: 2000mAh Lityum Batarya

·        Voltaj: 100-240VAC 50/60Hz

·        Güç Oranı: 5W

·        Net Ağırlık: 375 g

·        Ürün Boyutu: 79x70x224mm

 

 

Taşınabilir Yemek Sonrası Şarjlı Ağız Duşu Tanıtım videosu için tıklayın.

 

 
 

 

Taşınabilir Yemek Sonrası Şarjlı Ağız Duşu Tanıtım videosu için tıklayın.

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.